Par spīti aukstumam un tumsai, ļaužu pilns Doma laukums. Neskatoties uz prasību saturisku trūkumu, visplašākais atbal
Autors: Roberts Putnis16.01.2009
Par latviešu valodas kvalitāti vietā un nevietā
Hm. Šī tēze lika padomāt, jo man kaut kā liekas, ja jaunietis krodziņā "ka" vietā saka "kad," tad ir maz ticams, ka
Autors: Kārlis Streips16.01.2009
Idejas kvalitatīvākai demokrātijai
Nav nekāds brīnums, ka koalīcija ir sākusi spuroties pretīm, savā izmisumā apelējot pie Satversmes. Neredzu nevienu
Autors: Iveta Kažoka15.01.2009
Ieklausies! Es esmu Latvija
Autors: Providus15.01.2009
Malacis prezidents, un vēlreiz par otrdienu — pārdomas ceturtdienā
Malacis, ja tā drīkst teikt par valsts augstāko amatpersonu, lai arī šajā gadījumā jālieto arī jēdziens "labāk ar
Autors: Kārlis Streips15.01.2009
Liktenīgais 13.janvāris
Šis ir 21.gadsimts un Rīga pēc vienas no lielākajām tautas sapulcēm Doma laukumā. Rīga pēc tautas sapulces, kas eska
Autors: Dita Arāja14.01.2009
Segliņa „sarkanā līnija”
Vakardienas pasākums notika tumšajā diennakts laikā, kad vienkopus bija plānots pulcināt vismaz 20 000 cilvēku, ar ko,
Autors: Ilona Kronberga14.01.2009
Barot pa spundi. Ar pozitīvismu
Saeimas komisijā kritizē LR par protesta atspoguļošanuBet uzteicot Latvijas televīziju (LTV), kas to nedarīja.Šo dzird
Autors: Dita Arāja14.01.2009
Šķīrāmies nesatikušies
Paldies, ka bijāt uzņēmušies iniciatīvu un atbildību par sabiedrības kopinteresēm, par mūsu valsti, par mums visiem!
Autors: Gatis Ozoliņš14.01.2009
no 761
Šī tīmekļa vietne izmanto analītiskās sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu apkalpošanas kvalitāti un uzkrāt apmeklējumu statistiku. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai. Lūdzam iepazīties ar mūsu privātuma politiku.