Raksts

Domnīca Providus aicina piedalīties konferencē “Nevalstiskās organizācijas kā sabiedrības noturības katalizators: ko māca Latgales piemērs?”


Datums:
21. novembris, 2023


Autori

Agnese FrīdenbergaLīga Stafecka


Biedrība "Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS" ir veikusi pētījumu par Latgales nevalstisko organizāciju dzīvotspēju un lomu sabiedrības noturības veidošanā.

Lai iepazīstinātu ar pētījuma rezultātiem un kopīgās sarunās diskutētu par Latgales sabiedrības noturību šodienas ģeopolitiskajā situācijā un to, kāda loma tajā ir vietējai pilsoniskajai sabiedrībai, kā arī izvirzītu priekšlikumus veicamajiem pasākumiem, kas spēcinātu sabiedrības noturību krīzēs, Latvijas Republikas Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija un biedrība “Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS” aicina 1. decembrī piedalīties konferencē “Nevalstiskās organizācijas kā sabiedrības noturības katalizators: ko māca Latgales piemērs?”.

 

Konference norisināsies no plkst. 9.30 līdz 14.45 Latvijas Republikas Saeimā, Baltiešu zālē, Jēkaba ielā 6/8, Rīgā. Dalību iespējams pieteikt līdz 28. novembrim (ieskaitot), aizpildot šo reģistrācijas formu: ej.uz/ProvidusKonference

 

 

Konference būs skatāma arī tiešraidē Latvijas Republikas Saeimas tīmekļvietnē www.saeima.lv, kā arī parlamenta un biedrība “Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS” Facebook kontos.

 

Konferences norisi atbalsta Vācijas vēstniecība Rīgā.


Projekts "Pilsoniskā sabiedrība Latgalē: pilsoniskās iesaistes prakses kartēšana, veicinot sabiedrības noturību."

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!

Vēl šajā tēmā

Atskats uz konferenci “Laba pārvaldība pašvaldībās: priekšnoteikums vajadzībās balstītai teritorijas attīstības un ES fondu investīciju plānošanai”
Autors: Agnese Frīdenberga, Līga Stafecka 07.06.2023
Pārskats “Laba pārvaldība pašvaldībās: pašvaldību izvērtējums atbilstoši 12 labas pārvaldības principiem, pretendējot uz Eiropas labas pārvaldības izcilības zīmi
Autors: Līga Stafecka, Agnese Frīdenberga 26.05.2023
Konference “Sabiedrības saliedētības radars”
Autors: Iveta Kažoka, Laima Bērziņa 13.11.2023
Konference “Iedzīvotāju padomes Latvijā”
Autors: Agnese Frīdenberga, Līga Stafecka 21.04.2023
Deliberatīvā pasākuma “Ko darīt, lai Latgales iedzīvotāji vairāk izmantotu Latvijas žurnālistu veidotu saturu?” pārskats
Autors: Iveta Kažoka, Līga Stafecka, Dārta Pelse 30.11.2022
Ierosinājumi krīzes noturīgai valsts pārvaldībai
26.10.2022