Projekts

Datu ieguve par Ukrainas civiliedzīvotājiem Latvijā un viņu vajadzībām


Projekta norises laiks:
01.12.2023 - 30.09.2024
Projekta izmaksas:
45 269,60 EUR
Finansētājs:
Sabiedrības integrācijas fonds


Kontaktpersonas

Dace MeilijaDārta PelseLaima Bērziņa


Projekta mērķis ir, veidojot vienotu datu ieguves modeli, iegūt informāciju par Ukrainas civiliedzīvotājiem Latvijā un viņu vajadzībām, ka arī konstatēt Latvijas sabiedrības nostāju par šīs grupas integrāciju, tādējādi veicinot vajadzībām atbilstošu atbalsta pasākumu plānošanu.

Projekts ļaus izveidot metodoloģiju tam, lai turpmākajos gados ziņas par Ukrainas civiliedzīvotājiem būtu viegli identificējamas un uzkrājamas. Šie dati, kā arī Ukrainas civiliedzīvotāju anketēšanas rezultāti un Latvijas iedzīvotāju aptauja būs par pamatu projekta ietvaros izstrādātam ziņojumam. Šajā ziņojumā būs ne tikai visu šo datu analīze, bet arī rīcībpolitikas ieteikumi, lai veicināt Ukrainas civiliedzīvotāju integrēšanos Latvijas sabiedrībā. Projekta rezultātā tiks veicināta Ukrainas civiliedzīvotājiem piedāvāto pakalpojumu atbilstība mērķa grupas vajadzībām.

 

 

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!