Raksts

Seminārs “Līdzdalības budžeta ieviešana pašvaldībās”


Datums:
05. aprīlis, 2024


Autori

Līga StafeckaAgnese Frīdenberga


 

Seminārs “Līdzdalība budžeta ieviešana pašvaldībās” notika 2024.gada 5.aprīlī attālināti. Tajā domnīcas Providus vadošās pētnieces Līga Stafecka un Agnese Frīdenberga iepazīstināja pašvaldības ar nesen izstrādātajām vadlīnijām “Līdzdalības budžeta ieviešana pašvaldībās”, savukārt Armīns Skudra no Vides aizsardzības un reģionālās ministrijas prezentēja līdzdalības budžeta elektroniskās balsošanas rīku, ko šobrīd izstrādā VARAM un kas no nākamā gada būs pieejams pašvaldībām.

Semināra pirmā stunda bija veltīta abām prezentācijām, bet otrā daļa – atbildēm uz semināra dalībnieku jautājumiem. Semināra prezentācija pieejama šeit.

Seminārs notika projekta “Risinājumi labākai Latvijas pārvaldībai” ietvaros ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Ar tā saturu atbild biedrība “Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS”.


Projekts "Risinājumi labākai Latvijas pārvaldībai"

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!