Projekts

Kapacitātes celšana Sabiedriskās politikas centram PROVIDUS


Projekta norises laiks:
01.04.2021 - 01.03.2022
Projekta izmaksas:
27 217,50
Finansētājs:
Aktīvo iedzīvotāju fonds (ar PROVIDUS līdzfinansējumu)


Kontaktpersonas

Iveta Kažoka


Projekta mērķis: nodrošināt PROVIDUS finanšu ilgtspēju, sniedzot PROVIDUS plašākas iespējas piesaistīt ar projektiem nesaistītu finansējumu, it sevišķi jaunus konsultāciju līgumus.

Projekta pamatmērķis ir paaugstināt PROVIDUS finansiālo stabilitāti, kas dotu iespēju organizācijai īstenot vairāk sabiedriskā labuma mērķu (uzlabot Latvijas pārvaldi, spēcināt Latvijas ietekmi Eiropas Savienībai, pilnveidot Latvijas rīcībpolitikas sabiedrības iesaistes, tiesiskuma, sabiedrības saliedēšanas un citās jomās). Tas izdarāms tad, ja PROVIDUS būs lielāks ar projektiem nesaistītu ienākumu, it sevišķi konsultāciju, īpatsvars. Tādēļ PROVIDUS kā organizācija šī projekta ietvaros kļūs vieglāk atrodama internetā un pievilcīgāka starptautiskajiem klientiem attiecībā uz pētījumu veikšanu, pasākumu un apmācību organizēšanu.

Šim nolūkam projekts palīdzēs izveidot PROVIDUS mājaslapas mobilo versiju, optimizēs organizācijas atrodamību interneta meklētājos, paplašinās informācijas piedāvājumu par PROVIDUS svešvalodās, kā arī ļaus PROVIDUS pētniekiem apgūt jaunākās datu apstrādes un prezentāciju veidošanas tehnoloģijas. PROVIDUS šī projekta ietvaros arī pievienosies “Innovation in Politics” starptautiskajam tīklam, izveidos savu datu drošības politiku un mērķu izvirzīšanas un ietekmes novērtēšanas sistēmu.

Projekta aktivitātes un to izpildes statuss ir šāds:

1. Providus mājaslapas redizains un mobilā versija. Izpilde pabeigta. Vairāk par to variet lasīt šeit.

2. Teksti par Providus piecās svešvalodās. Izpilde pabeigta.

3. Providus atrodamības internetā uzlabošana. Uzsākta izpilde, tā noslēgsies 2022.gada 31.martā.

4. Starptautisko likmju izpēte. Uzsākta izpilde, tā noslēgsies 2021.gada 30.novembrī.

5. Digitālās pratības apmācības PROVIDUS darbiniekiem. Izpilde tiks uzsākta 2021.gada 1.jūlijā, noritēs līdz 2021.gada 30.martam.

6. Priekšdarbi, lai pievienotos “Innovation in politics” tīklam. Izpilde pabeigta, Providus jau pievienojies šim tīklam. Vairāk par to variet lasīt šeit.

7. Datu drošības politika organizācijai. Uzsākta izpilde, tā noslēgsies 2022.gada 31.martā.

8. M&E sistēma mērķu izvirzīšanai un ietekmes novērtēšanai. Uzsākta izpilde, tā noslēgsies 2022.gada 31.martā.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!