Raksts

Domnīca PROVIDUS atklāj jaunu, uzlabotu mājaslapu!


Datums:
27. septembris, 2021


Ar Aktīvo iedzīvotāju fonda finansiālu atbalstu domnīca PROVIDUS atklāj jaunu, funkcionāli un vizuāli pilnveidotu mājaslapu! 

Kopš 2021. gada aprīļa domnīcas PROVIDUS komanda mērķtiecīgi strādā, lai uzlabotu domnīcas kapacitāti, tēlu un starptautisko atpazīstamību. Šīs darbības bijušas iespējamas projekta “Kapacitātes celšana Sabiedriskās politikas centram PROVIDUS” ietvaros, kuru finansē Aktīvo iedzīvotāju fonds. Projekta pamatmērķis ir paaugstināt PROVIDUS finansiālo stabilitāti, dodot organizācijai iespējas īstenot vairāk sabiedriskā labuma mērķu — uzlabot Latvijas pārvaldi, spēcināt Latvijas ietekmi Eiropas Savienībai, pilnveidot Latvijas rīcībpolitikas sabiedrības iesaistes, tiesiskuma, sabiedrības saliedēšanas un citās jomās. Tas izdarāms tad, ja PROVIDUS būs lielāks ar projektiem nesaistītu ienākumu, it sevišķi konsultāciju, īpatsvars, tāpēc PROVIDUS kā organizācija šī projekta ietvaros kļūs vieglāk atrodama internetā un pievilcīgāka starptautiskajiem klientiem attiecībā uz pētījumu veikšanu, pasākumu un apmācību organizēšanu.

 

Projekta ietvaros plānots īstenot vairākas aktivitātes (sk. projekta aprakstu šeit), no kurām līdz šim veiksmīgi paveiktas sekojošās: PROVIDUS mājaslapas redizains, funkcionālā pilnveide un mobilās versijas izstrāde, informatīvo tekstu par PROVIDUS izstrāde un publicēšana mājaslapā piecās svešvalodās (angļu, krievu, franču, spāņu un vācu), kā arī PROVIDUS pievienojusies starptautiskajam “Innovations in Politics” tīklam, pārstāvot tīklu Latvijā ar projektu “Politikas inovāciju balva” 2021.gadā.

 

Projekts “Kapacitātes celšana Sabiedriskās politikas centram PROVIDUS” tiks īstenots līdz 2022.gada 31.martam, turpinot pilnveidot organizācijas kapacitāti, uzlabojot PROVIDUS atrodamību internetā (meklētājoptimizācija), veicot starptautisko konsultāciju likmju izpēti, īstenojot digitālās pratības apmācības PROVIDUS darbiniekiem, pilnveidojot datu drošības politiku, kā arī izvirzot mērķus un veicot ietekmes novērtēšanu ar M&E pieeju.

 

Projektu “Kapacitātes celšana Sabiedriskās politikas centram PROVIDUS” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Projekta mērķis ir nodrošināt PROVIDUS finanšu ilgtspēju, sniedzot PROVIDUS plašākas iespējas piesaistīt ar projektiem nesaistītu finansējumu, it sevišķi jaunus konsultāciju līgumus, un kopējais finansējums ir 27 217,50 eiro (ieskaitot PROVIDUS līdzfinansējumu).

 

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!