Pētījums

Rīcībpolitikas analīze par jauniebraucēju iekļaušanos politikas veidošanas procesāAutori

Dārta Pelse


Domnīca PROVIDUS, sadarbībā ar jauniebraucēju organizācijām un pašvaldībām, kas piedalās projektā MILE (Migrant Integration through Locally- Designed Experiences), pētnieku grupas sagavatoja rīcībpolitikas analīzes, kur apkopota vietējā pieredze un jaunākie pētījumi par jauniebraucēju iekļaušanos politikas veidošanā.

Publikācijas var kalpot kā ceļveži politikas veidotājiem, nevaldības organizācijām, integrācijas ekspertiem, praktiķiem un pētniekiem, kas ir ieinteresēti jauniebraucēju iekļaušanās un politiskās līdzdalības veicināšanā vietējā, nacionālā vai Eiropas Savienības (ES) līmenī. Sniedzot ilgtspējīgus risinājumus, kā arī politikas ieteikumus, atsaucoties uz esošo labo praksi un iniciatīvām, publikācijās aplūkota ne tikai pašvaldību, bet arī jauniebraucēju organizāciju loma un nozīme un ieinteresēto pušu sadarības priekšrocības, ES finansējuma ietekme.

 

Rīcībpolitikas analīze par jauniebraucēju iekļaušanos lēmumu pieņemšanas procesā un pašvaldību lomu pieejama šeit.

Rīcībpolitikas analīze par jauniebraucēju iekļaušanos lēmumu pieņemšanas procesā un jauniebraucēju organizāciju lomu pieejama šeit.

Rīcībpolitikas analīze par resursu piesaisti, lai veicinātu jauniebraucēju politisko iekļaušanos pieejama šeit.

Rīcībpolitikas analīze par politisko līdzdalības struktūru pieejamību jauniebraucējiem pieejama šeit.

Rīcībpolitikas analīze par jauniebraucēju iekļaušanos ar daudzveidību saistītu lēmumu pieņemšanā pieejama šeit.

 

 


MILE ir divu gadu projekts, kura mērķis ir iespējot vietējās kopienas, tostarp jaunpienācējus (bēgļus un citus ārvalstniekus), kopīgi veidojot un īstenojot ilgtspējīgu integrācijas politiku. Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības (ES) Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonds (PMIF), un tajā kopā ar PROVIDUS, Rīgas domi un biedrību MakeRoom piedalās partneri  no piecām Eiropas valstīm:  Beļģijas, Grieķijas, Spānijas, Nīderlandes un Apvienotās Karalistes. Papildu informācija par projektu pieejama šeit

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!

Vēl šajā tēmā

Ziņojums par jauniebraucēju iekļaušanos politikas veidošanas procesā Rīgas valstspilsētas pašvaldībā
Autors: Dārta Pelse 06.03.2023