Raksts

Ziņojums par jauniebraucēju iekļaušanos politikas veidošanas procesā Rīgas valstspilsētas pašvaldībā


Datums:
06. marts, 2023


Autori

Dārta Pelse


2022. gadā sagatavots ziņojums par integrācijas politiku Rīgas valstspilsētas pašvaldībā MILE (Migrant Integration through Locally designed Experiences) projekta ietvaros.

Ziņojumā veiktajam izvērtējumam izmantoti kritēriji, kas iever iekļaušanās un līdzdalības mehānismu pieejamību jauniebraucējiem politikas veidošanas procesā vietējā līmenī.

Šī ziņojuma ietvaros sniegti dati par jauniebraucēju iekļaušanos politikas veidošanas procesā Rīgas valstspilsētas pašvaldībā, īpašu uzmanību pievēršot integrācijas jautājumiem, pilsoniskās līdzdalības un dažādības politikai, līdzdalības mehānismiem pilsētā, atspoguļojot pašvaldībā sasniegtos rezultātus pēdējo 10 gadu laikā.

 

Ziņojumu skatīt un lejupielādēt iespējams šeit.

 


MILE ir divu gadu projekts, kura mērķis ir iespējot vietējās kopienas, tostarp jaunpienācējus (bēgļus un citus ārvalstniekus), kopīgi veidojot un īstenojot ilgtspējīgu integrācijas politiku. Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības (ES) Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonds (PMIF), un tajā kopā ar PROVIDUS, Rīgas domi un biedrību MakeRoom piedalās partneri  no piecām Eiropas valstīm:  Beļģijas, Grieķijas, Spānijas, Nīderlandes un Apvienotās Karalistes. Papildu informācija par projektu pieejama šeit

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!