Raksts

Seminārs par iedzīvotāju līdzdalību pašvaldību darbā


Datums:
28. novembris, 2019


Autori

Providus


Š.g. 11.decembrī Cēsīs norisināsies Vidzemes pašvaldību seminārs līdzšinējās pieredzes izvērtēšanai un nākotnes ideju attīstīšanai "Kā veicināt iedzīvotāju līdzsalību pašvaldību darbā".

Ar pasākuma programmu iespējams iepazīties šeitpdf.

Ar semināra darba grupu apkopojumu variet iepazīties šeitpdf.

Semināram mērķis ir palīdzēt pašvaldībām sistēmiski izvērtēt līdz šim paveikto iedzīvotāju līdzdalības jomā un palīdzēt definēt iedzīvotāju iesaistes mērķus, kā arī noteikt pazīmes, kas liecinās par šo mērķu sasniegšanu. Bāzes jautājums – pašvaldību budžetu veidošana.

Semināram aicināti pieteikties Vidzemes pašvaldību sabiedrisko attiecību darbinieki un attīstības plānošanas speciālisti, nevalstisko organizāciju pārstāvji, aktīvie iedzīvotāji.

Pieteikšanās līdz 6.decembrim, aizpildot pieteikuma formu – https://ej.uz/lidzdalibacesis

Seminārs īstenots ar Vācijas Ārlietu ministrijas finansiālu atbalstu projekta “Engaging municipalities: introducing best practices of civic involvement in decision-making” ietvaros.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!