Raksts

Seminārs “Mācāmies darot: Iedzīvotāju padomju veidošana pašvaldībās”


Datums:
04. decembris, 2023


Autori

Līga StafeckaAgnese Frīdenberga


Seminārs notika 2023.gada 24.novembrī attālinātā formātā un tā mērķis bija ne vien iepazīstināt ar Iedzīvotāju padomju darbības regulējumu Pašvaldību likumā, bet arī apzināt esošo situāciju ar Iedzīvotāju padomju veidošanu. Seminārs bija pašvaldību pieredzes apmaiņa par to, kā veidot Iedzīvotāju padomes, kas ir galvenie izaicinājumi un kā pašvaldības ar tiem tiek galā.

Seminārā ar Iedzīvotāju padomju darbības regulējumu iepazīstināja Providus vadošā pētniece Līga Stafecka, bet ar pieredzi dalījās Smiltenes novada pašvaldības pārstāve Evija Zurģe, Jelgavas novada pārstāve Ilze Vītola, Siguldas novada pašvaldības pārstāvis Linards Kumskis, Saldus novada pašvaldības pārstāve Ilze Tomanoviča – Barone un Preiļu novada pārstāve Ineta Liepniece.

Kopsavilkums par semināru pieejams šeit:

 

Seminārs notika ar Vācijas vēstniecības Rīgā atbalstu.


Projekts "Pilsoniskā sabiedrība Latgalē: pilsoniskās iesaistes prakses kartēšana, veicinot sabiedrības noturību."

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!

Vēl šajā tēmā

Karikatūras par iedzīvotāju iesaisti
30.11.2022
Atskats uz konferenci “Laba pārvaldība pašvaldībās: priekšnoteikums vajadzībās balstītai teritorijas attīstības un ES fondu investīciju plānošanai”
Autors: Agnese Frīdenberga, Līga Stafecka 07.06.2023