Raksts

Jaunākais žurnāla “Latvijas intereses Eiropas Savienībā” numurs veltīts Eiropas pretdarbībai hibrīddraudiem


Datums:
10. decembris, 2017


Autori

Providus


Kārtējais žurnāla “Latvijas intereses Eiropas Savienībā” numurs ir veltīts dažādām hibrīdkara izpausmes formām tādās valstīs kā Gruzija, Latvija, Vācija, Dānija un Melnkalne. Liela uzmanība ir vērsta uz pašas Eiropas Savienības un tās dalībvalstu reakciju un rīcību hibrīdo draudu parādīšanās gadījumos. Žurnālā ir iekļautas intervijas ar NATO Stratēģiskās komunikācijas centra direktoru Jāni Sārtu un Beļģijas Eiroatlantiskās asociācijas prezidenta vietnieku Kurtu Engelenu.

Izdevumu papildina svarīgāko atziņu apkopojums, kurš atspoguļo izskanējušo viedokļu daudzveidību diskusijā par Latvijas skatījumu uz Eiropas Savienības nākotni.

Žurnāls "Latvijas intereses Eiropas Savienībā" 2017/2pdf

Žurnāls tiek izdots kopš 2011.gada maija. Tas ir analītisks izdevums, kurā savu ekspertīzi Eiropas Savienības jautājumos sniedz ES politikas pētnieki un speciālisti. Katrs no tā numuriem būs veltīts kādai no ES aktuālajām tēmām. Žurnāla mērķis ir veicināt diskusiju sabiedrībā par ES jautājumiem, kā arī uzlabot Latvijas nacionālās spējas Eiropas Savienības rīcībpolitiku izstrādē. Tā zinātniskā redaktore ir Žaneta Ozoliņa.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!