Raksts

Ziņa presei par Ministru prezidenta lēmumu neierosināt jautājumu par Saulesdārza nodošanu privatizācijai atkārtoti skatīt MK


Datums:
21. marts, 2002


Autori

Providus


Ziņa presei20.03.2002.

Ministru prezidents Andris Bērziņš pēc iepazīšanās ar Tieslietu ministrijas atzinumu, kurā izvērtēti un nav konstatēti sabiedrības “Delna“ vēstulē pieminētie iespējamie normatīvo aktu pārkāpumi, ir pieņēmis lēmumu neierosināt jautājumu par Saulesdārza nodošanu privatizācijai atkārtoti skatīt Ministru kabinetā.

Sabiedrība “Delna”, ja tai ir pierādījumi, kas netika sniegti TM, var griezties tiesā, lai panāktu sev labvēlīga lēmuma pieņemšanu, kas demokrātiskā sabiedrībā ir normāls ceļš juridisku strīdu risināšanai.

Ministru prezidentam nav pamata apšaubīt Izglītības un zinātnes ministrijas un ministra K.Greiškalna viedokli par privatizācijas lietderību, lai sekmētu šīs teritorijas sakārtošanu un izmantošanu. Respektējot “Delnas” un vairāku citu sabiedrisko organizāciju viedokli, kas pārstāv vienu sabiedrības daļu, jāatzīmē, ka iedzīvotāji pauž arī pretēju viedokli, līdz pat tādiem apgalvojumiem, ka tiekot mēģināts saglabāt teritorijas nesakoptību, lai to izmantotu kā pastaigu laukumu suņiem.

Jautājumu par iespējamo teritorijas apbūvi vai apbūves aizliegumu, neatkarīgi no tā, kam pieder zeme, likumā noteiktajā kārtībā regulē pilsētas pašvaldība.

Tieslietu ministrijas atzinums ir nosūtīts sabiedrībai “Delna”.

Arnis Lapiņš

Ministru prezidenta preses sekretārs


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!