Raksts

Zanda Rubene: Kā audzināt bērnus informācijas sabiedrībā?


Datums:
04. novembris, 2012


Autori

Providus


Foto: Toms Grīnbergs, LU fotoarhīvs

Informācijas sabiedrības laikmetā mūsdienu cilvēks un it īpaši bērni, dzīvo reālajā un virtuālajā pasaulē, kas viena otru papildina, taču, pārkāpjot normas robežas vai aizmirstot par kādu no šīm pasaulēm, var tikt panākts pretējs efekts, kas būtiski ietekmē pozīciju dzīvē un sabiedrībā.

Sadarbībā ar Birojnīcu piedāvājam fragmentus no Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes profesores Zandas Rubenes lekcijas par to, kā audzināt bērnu mediju pasaulē, kurā lielu daļu savas pieredzes bērns konstruē virtuālajā vidē.

Lekcijas ieraksts mp3

Novembrī birojnīcā psihoterapeita Anša Jurģa Stabinga trīs lekcijas par būtiskiem personības jautājumiem – kā mēs topam, ko sapņi par mums stāsta un vai un kā iespējams mainīties?

1. lekcija. Trešdien, 7.novembrī, plkst.18.30
2. lekcija. Piektdien, 16.novembrī, plkst.18.30
3. lekcija. Trešdien, 21.novembrī, plkst.18.30


Birojnīca


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!