Raksts

What is really happening in Latvia?


Datums:
09. septembris, 2010


Autori

Providus


Video veidots kā parodija par populāro debašu šovu “Kas notiek Latvijā?”, tādā veidā parādot 9.Saeimas deputātu runu pērles un citātus, kā arī uzsverot debašu kultūras nozīmību valsts pārvaldē.

autori Katrīna Kūkuma, Dita Krauze, Laura Pavlovska,
Lauma Silakaktiņa

Visi iesniegtie darbi piedalās skatītāju balsojumā portāla politika.lv Facebook profilā. Balsot par darbu iespējams, ierakstot zīmi “+” komentārā! Visvairāk “+” saņēmušais darbs tiks pie skatītāju simpātijas balvas 50Ls vērtībā.

Atsauce: Portālā publicēto darbu autoru viedokļi var atšķirties no politika.lv redakcijas un PROVIDUS viedokļa. Par publikāciju saturu ir atbildīgi autori.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!