Raksts

#virietisLV – Resursu centra ‘Marta’ diskusija


Datums:
24. janvāris, 2013


Autori

Providus


Foto: Paul G

Ko nozīmē "būt vīrietim" laikmetā un sabiedrībā, kurā ārējās atskaites sistēmas un oficiālie vērtību nesēji vairs nedarbojas?

Vai vīrietis šodien spēj sniegt skaidru atbildi jautājumos par vērtībām, kad sabiedrībā nav nekādas skaidrības? Vilinājums ieviest vismaz kaut kādu noteiktību – lai cik greiza tā būtu – ir milzīgs. Atbildes būs, bet tām ir nepieciešams laiks, pacietība, iecietība un neatlaidība.

Par maskulinitāti, mačismu modernajā sabiedrībā diskutē Kristaps Petermanis, Artūrs Mednis, Artis Svece, Klāvs Sedlenieks. Sarunu vada Ansis Jurģis Stabinģis.

Organizē: centrs MARTA projekta INSPIRE Youth for Sustainability! ietvaros, atbalsta Ziemeļvalstu ministru padomes birojs Latvijā


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!