Raksts

VIDEO: Vakara saruna ar sociālo uzņēmēju Lansu Gārdneru


Datums:
13. maijs, 2014


Autori

Providus


Vakara sarunā brīvā gaisotnē Lanss Gārdners stāsta par savu pieredzi, vadot sociālo uzņēmumu, par gandarījumiem un izaicinājumiem šajā darbā, un vērtībām, kas svarīgas sociālajam uzņēmējam.

Lanss Gārdners (Lance Gardner) ir izpilddirektors salīdzinoši lielam Lielbritānijas sociālajam uzņēmumam Care Plus Group (800 darbinieki). Tas kļuva par sociālo uzņēmumu 2011.gadā, atdaloties no pašvaldības, un Lanss Gārdners ir vadījis šo pārmaiņu un atdalīšanās procesu, kā arī izveidojis un pozicionējis Care Plus Group kā sociālo uzņēmumu ar īpašumtiesībām katram darbiniekam, liekot lielu uzsvaru uz pakalpojumu un izmaksu efektivitāti, augstu atbildību pret klientiem un atraktīvi pasniegtu uzņēmuma darbības filozofiju. Lansam Gārdneram ir vairāk kā 30 gadus ilga pieredze Lielbritānijas Nacionālajā veselības dienestā (National Health Service) un ir ievērojamas zināšanas veselības un sociālo pakalpojumu modernizācijā.

Lance Gardner: Delivering care through by Sorosa fonds – Latvija

Saruna notika 8.maijā.
Sarunas valoda: angļu

Diskusijas pārraide portālā politika.lv nodrošināta projekta “PROVIDUS – valsts partneris politikas plānošanas un veidošanas procesā” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija NVO darbības atbalsta programmas ietvaros. NVO darbības atbalsta programma tiek finansēta ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!