Raksts

VIDEO: Vai vērts pievērt acis uz Kremļa politiku, lai uzlabotu attiecības ar Krieviju


Datums:
06. februāris, 2014


Autori

Providus


Foto: Ben Tavener

Vai ekonomiskās sadarbības dēļ Latvijas politiķiem vajadzētu pievērt acis uz cilvēktiesību pārkāpumiem, agresīvo ārpolitiku un demokrātijas trūkumu Putina pārvaldītajā Krievijā?

Vai tieši pretēji, Latvijas amatpersonām vajadzētu paust nosodījumu Kremļa līdzšinējai politikai? Tuvojoties Olimpiskajām spēlēm Sočos un Latvijas prezidentūrai ES Padomē, šie jautājumi gūst jaunu aktualitāti. Šajā diskusijā vēlāmies noskaidrot, kāda ir labākā stratēģija attiecībās ar Krieviju un vai ekonomiskie ieguvumi atsver nepieciešamos kompromisus.

Diskusijā piedalās Ārlietu ministrijas parlamentārais sekretārs Viktors Makarovs, Ārpolitikas eksperti Andis Kudors un Kārlis Daukšts, diskusiju vada žurnālists Gundars Rēders.

‘Quo tu domā?’ un Sorosa Fonds-Latvija rīkotā diskusija ir daļa no diskusiju cikla, kas turpināsies visu gadu, debates notiks reizi mēnesī un būs vērojamas tiešraidē portālā politika.lv.

Diskusijas pārraide portālā politika.lv nodrošināta projekta “PROVIDUS – valsts partneris politikas plānošanas un veidošanas procesā” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija NVO darbības atbalsta programmas ietvaros. NVO darbības atbalsta programma tiek finansēta ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!