Raksts

Video: Tiesībsarga efekts


Datums:
13. marts, 2013


Autori

Providus


Foto: Marta Herca

Pirms gada tiesībsargam Jurim Jansonam pārmeta proaktīvas rīcības trūkumu, bet slavēja komunikāciju ar sabiedrību.

2012. gadā tiesībsargs Juris Jansons lielu uzmanību pievērsis Latvijas iedzīvotāju ekonomiskajām tiesībām, to vidū, brīdinot starptautiskos partnerus par nabadzības riskiem Latvijā, iestājoties par bezmaksas izglītību un jau šogad par nesamērīgo motociklu ekspluatāciju nodevu. Kāda bijusi tiesībsarga darbības efektivitāte un galvenie šķēršļi?

Domapmaiņas panelī piedalās tiesībsargs Juris Jansons, Ministru kabineta pārstāve starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās Kristīne Līce un Administratīvās tiesas tiesnese, LU Juridiskās fakultātes lektore Anita Kovaļevska.

Diskusiju vada žurnāliste Baiba Strautmane.

Tiešraidi nodrošina Veritweet

Sabiedriskās politikas portāla politika.lv un Konrāda Adenauera fonda kopīgi rīkotā domu apmaiņa „Tiesībsarga efekts” notika 13.martā Birojnīcā


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!