Raksts

Video: Pulcēšanās brīvība un samērīgums


Datums:
22. aprīlis, 2013


Autori

Providus


Foto: Marta Herca

16. marta pasākumi aizvadīti, 9. maijs vēl tikai tuvojas. Meklējam risinājumus un iemeslus, kā neierobežot sabiedrības pulcēšanās brīvību un vienlaikus nepieļaut sabiedrību šķeļošas provokācijas. Kas traucē - izpratnes vai politiskās gribas trūkums?

Domapmaiņas panelī piedalās Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (NA),Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzēvičs, Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas deputāts Jānis Ādamsons (SC) Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane un administratīvās tiesas tiesnese Līga Biksiniece-Martinova.

Diskusiju vada žurnāliste Baiba Strautmane.

Domapmaiņu rīko politika.lv un Konrāda Adenauera fonds, tā notika 17. aprīlī Birojnīcā.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!