Raksts

Video: Puika vēlas būt meitene. Meitene – puika. Kādēļ gan ne?


Datums:
20. janvāris, 2013


Autori

Providus


Foto: Kaņepes kultūras centrs

Vai cilvēka dzimuma identitāte ir kaut kas objektīvs vai arī tā pastāv tikai mūsu prātos? Saruna par dzimumu lomām, bērnu audzināšanu, mediju ietekmi un cik viegli būt citādam Latvijas sabiedrībā.

Sarunu vada PROVIDUS pētniece Iveta Kažoka. Piedalās sociālantropologs Klāvs Sedlenieks, PROVIDUS pētniece Linda Curika, pilsoniskais aktīvists Kaspars Gasūns, no personiskās pieredzes par transpersonu jautājumu runā Olga Kononova.

Diskusija notika 14.janvārī ‘Kinobizē’. To organizēja Kino Bize sadarbībā ar PROVIDUS pētnieci Ivetu Kažoku un Latvijas Antropologu biedrību.


Kinobize

Latvijas Antropologu biedrība


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!