Raksts

VIDEO: Pilsētas realitāte cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem


Datums:
02. septembris, 2013


Autori

Providus


Foto: Kinobize

Būvējot jaunu māju, tai jāatbilst, piemēram, ugunsdrošības noteikumiem. Taču, kad sāk runāt par ēku pieejamību cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem, pret to attiecas kā pret iegribu, nevis nepieciešamību.

Piedāvājam noskatīties arhitektu, invalīdu un viņu draugu apvienības ‘Apeirons’ pārstāvju diskusiju par pilsētvides piemērotību, ēku, ielu un sabiedriskā transporta pieejamību cilvēkiem ratiņkrēslā. Kādi ir mūsdienu risinājumi?

Diskusijā piedalās apvienības „Apeirons” pārstāvji Tālis un Sintijai Bērziņi, arhitektūras platforma „A4D” redaktors un mūsdienīgas pilsētvides pārzinātājs Artis Zvirgdiņš, kā arī sestās klases skolēns Georgs Bārda.

Diskusiju organizēja Kino Bize.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!