Raksts

Video par to, kā pilsoniskajam aktīvistam saorganizēt protesta pasākumu


Datums:
31. oktobris, 2019


Autori

Providus


Par to, kā pilsoniskajam aktīvistam saorganizēt protesta pasākumu.

Projekta “Tematiskās apmācības NVO līderiem” (Thematical workshops for NGO leaders) ietvaros norisinājās pilsoniskās aktīvistes Lolitas Tomsonses apmācības “Kā pilsoniskajam aktīvistam saorganizēt protesta pasākumu?”.

Lai saglabātu un padarītu plašāk pieejamas šīs zināšanas, Lolita Tomsone sniedz atbildes uz biežākajiem āpmācību dalībnieku jautājumiem par to, kā pilsoniskajam aktīvistam saorganizēt protesta pasākumu (un lietām, kas noteikti ņemamas vērā pirms pasākuma, pasākuma laikā un arī pēc tā).

Citām apmācības, kas paredzētas projekta “Tematiskās apmācības NVO līderiem” (Thematical workshops for NGO leaders)” ietvaros, iespējams pieteikties un uzzināt vairāk šeit.

Video izstrādāts ar Vācijas Ārlietu ministrijas finansiālu atbalstu projekta “Tematiskās apmācības NVO līderiem” (Thematical workshops for NGO leaders)” īstenošanai”. Par video saturu atbild projekta īstenotājs.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!