Raksts

VIDEO: Latvijas uzņēmējdarbības vide – batuts vai skrejceļš?


Datums:
27. februāris, 2014


Autori

Providus


Foto: atmtx

Cik veicinoša jaunu uzņēmumu veidošanai un esošo uzņēmumu izaugsmei ir Latvijas uzņēmējdarbības vide? Kā to ietekmē valsts makroekonomiskie rādītāji, nodokļu politika un sabiedrības attieksme?

Uzņēmējdarbības gars un iniciatīvas ir Latvijas nākamā attīstības posma lielākais uzdevums un izaicinājums. Uzņēmēju pieredze, kuru dzirdēsim diskusijā, palīdzēs izdarīt secinājumus par iespējām Latvijas uzņēmējiem attīstīt savus talantus, radīt pievienoto vērtību un celt dzīves kvalitāti Latvijā.

Diskusiju rīko Sorosa fonds – Latvija
Diskusiju vada Juris Ozoliņš, enerģētikas eksperts

Diskusiju materiāls „Veiksmīga uzņēmējdarbība – priekšnoteikums Latvijas veiksmes stāstam”, kuru ir sagatavojis Juris Ozoliņš.

PROGRAMMA

PIRMĀ SESIJA: Kā Latvijas makroekonomiskā situācija ietekmē uzņēmējdarbību? Kas Latvijas uzņēmējiem mazina un veicina konkurētspēju?

Gatis Bažbauers, Rīgas Tehniskās universitātes profesors
Mārtiņš Kazāks, Swedbank galvenais ekonomists
Kārlis Krēsliņš, Ventspils augstskolas prorektors
Tālis Linkaits, transporta nozares eksperts

OTRĀ SESIJA: Latvijas uzņēmēju spējas un panākumi. Kas sasniegts un kurp ejam?

Uldis Hmieļevskis, SIA Vega1 valdes priekšsēdētājs
Gundars Skudriņš, lauksaimnieks, Vides risinājumu institūts
Inese Apse – Apsīte, zīmolvede, zīmolu ligzda MATKA

Diskusijas pārraide portālā politika.lv nodrošināta projekta “PROVIDUS – valsts partneris politikas plānošanas un veidošanas procesā” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija NVO darbības atbalsta programmas ietvaros. NVO darbības atbalsta programma tiek finansēta ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!