Raksts

VIDEO: ES un NATO ekonomiskie un drošības izaicinājumi


Datums:
08. septembris, 2013


Autori

Providus


Foto: Zilupe

Dialogs par starptautiskās drošības jautājumiem ar augsta līmeņa ārvalstu ekspertu, diplomātu, politiķu, akadēmiķu, uzņēmēju un žurnālistu dalību.

Konferences galvenais fokuss ir ES un NATO ekonomiskie un drošības izaicinājumi; Eiropas Savienības Austrumu partnerības attīstības scenāriji; Krievijas iekšpolitiskās evolūcijas un attīstības ietekme uz starptautisko politiku, kā arī izaicinājumi, ko rada jaunu, pasaules ekonomikā un politikā ietekmīgu spēlētāju, kā Ķīnas un Indijas, attīstība, un kādā virzienā būtu jāattīstās Eiropai un ASV, lai nezaudētu savas līdzšinējās pozīcijas starptautiskajā sistēmā.

Gadskārtējais drošības un ārpolitikas forums „Rīgas konference 2013” notika 6. un 7. septembrī Rīgā.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!