Raksts

VIDEO: Eiropas Komisijas diskusiju cikls “Dialogs ar iedzīvotājiem”


Datums:
07. janvāris, 2015


Autori

Providus


Foto: raiznext

8. janvārī Rīgā 3 Eiropas Komisijas pārstāvji diskutēja par izaugsmi un Baltijas reģiona izaicinājumiem.

Diskusijā piedalās Franss Timmermanss, Eiropas Komisijas priekšsēdētāja pirmais vietnieks ar atbildību par labāku regulējumu, iestāžu attiecībām, tiesiskumu un Pamatattiecību hartu, Valdis Dombrovskis, Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks ar atbildību par eiro un sociālo dialogu, un komisāre reģionālās politikas jautājumos Korina Krecu.

Diskusija ir dalīta divos tematiskajos blokos: “Eiropai būtiskākie jautājumi: izaugsme, ieguldījumu pakete, fiskālā atbildība, strukturālās reformas un sociālais dialogs” un “Baltijas reģionam šobrīd būtiskākie jautājumi: reģionālās prioritātes un intereses kontekstā ar Eiropas līmeņa prioritātēm un globālo situāciju”.

Tiešraide portālā tehniski nodrošināta projekta „PROVIDUS – valsts partneris politikas plānošanas un veidošanas procesā” ietvaros.
Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija NVO darbības atbalsta programmas ietvaros.
NVO darbības atbalsta programma tiek finansēta ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu.

www.sif.lv
www.eeagrants.org
www.eeagrants.lv

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!