Raksts

Victims of Trafficking and Violence Protection Act of 2000: Trafficking in Persons Report


Datums:
13. jūnijs, 2003


Autori

Providus


ASV Valsts departamenta ziņojums par cīņu ar cilvēku tirdzniecību pasaulē un upuru aizsardzību. Ziņojumā apskatīta situācija cilvēku tirdzniecības jomā atsevišķu valstu grupās un kontinentos, uzsvērtas aktuālākās problēmas un ietvertas rekomendācijas problēmu risināšanai un valstu sadarbībai. Arī Latvija minēta ziņojumā kā izcelsmes un tranzīta valsts meiteņu tirdzniecībai uz rietumvalstīm.

Victims of Trafficking and Violence Protection Act of 2000: Trafficking in Persons Report (HTML un PDF) no ASV Valsts departamenta mājaslapas


Pathbreaking Strategies in the Global Fight Against Sex Trafficking


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!