Raksts

Valsts prezidenta Stratēģiskās attīstības komisija (2012)


Datums:
06. februāris, 2012


Autori

Providus


Foto: howzey

Valsts prezidents izveido Stratēģiskās attīstības komisiju (SAK), lai "sagatavotu un paustu viedokli par aktuāliem tautsaimniecības un valsts attīstības jautājumiem, analizētu un sniegtu neatkarīgu vērtējumu par pasaules un Eiropas Savienības attīstības procesu norisēm un to ietekmi uz Latviju, nodrošinātu sadarbību un sabiedrības līdzdalību diskusijās par šiem jautājumiem".

Valsts prezidents un SAK locekļi uzskata, ka NAP izstrādāšanai un struktūrfondu plānošanai valstī jānotiek vienlaicīgi. Proti, ES fondu plānošanai jānotiek atbilstoši NAP izvirzītajām prioritātēm.
SAK darbības pamatvirzieni ir atbalsta sniegšana ilgtspējīgas tautsaimniecības un konkurētspējīgas uzņēmējdarbības vides izveidei, nabadzības mazināšanai, sabiedrības saliedētības un valsts pārvaldības uzlabošanai.

Stratēģiskās attīstības komisija
SAK darbības pamatvirzieni


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!