Raksts

Valdis Liepiņš: Man pret Saskaņas centru nekā nav


Datums:
15. augusts, 2012


Autori

Providus


Foto: Mark Chapman

Intervija ar Saeimas deputātu Valdi Liepiņu.Pēc pirmā 11. Saeimā aizvadītā gada Reformu partijas deputāts Valdis Liepiņš ir guvis apstiprinājumu savai pērnruden izteiktajai prognozei — nav garantijas, ka Saskaņas centrs būs lojāls Latvijas valstij, tāpēc to nevar ņemt valdībā.

„Man pret Saskaņas centru nekā nav. Bet tas balsojums vien par latviešu valodu! Viņi zināja, ka zaudēs, nu kāpēc viņi tā darīja?” jautā V. Liepiņš. Toties viņš ir ļoti apmierināts ar piederību Reformu partijai — jūtot, ka tagad Saeimā varot paveikt daudz vairāk nekā savulaik, vēl esot Jaunā laika sastāvā, Rīgas domē.

Interneta vietnē gudrasgalvas.lv jau ir iespējams noskatīties
intervijas ar 37 Saeimas deputātiem. Līdz šim no intervijām atteikušies
divi tautas kalpi — Mihails Zemļinskis un Aleksandrs Jakimovs no
Saskaņas centra.

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas priekšstāvjiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātam Valdim Liepiņam, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!