Raksts

Vai Tev ir viedoklis par prokuroru darbu?


Datums:
05. augusts, 2014


Autori

Providus


Foto: basheertome

Vai esat personīgi saskāries ar prokuratūru, kāda ir bijusi attieksme, kādām īpašībām būtu jāpiemīt prokuroram? Aicinām izteikt viedokli par prokuroru darbu.

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS sadarbībā ar Latvijas Tiesnešu mācību centru veidos profesionālās pilnveides rokasgrāmatu prokuroriem. Tajā būs priekšlikumi prokuroru tālākizglītības stratēģiskajai plānošanai, progresīvām mācību organizācijas formām un citiem ar šo jomu saistītiem jautājumiem. Lai gūtu priekšstatu par to, ko sabiedrība sagaida no prokuratūras speciālistiem, paralēli Latvijas prokuroru aptaujai veiksim arī Sabiedrības aptauja par prokuroru darbu. Šīs aptaujas mērķis ir izzināt sabiedrības gaidas un viedokli attiecībā uz prokuratūras darbu un prokuroriem.

Anketu, kas sastāv no 5 jautājumiem lūdzam skatīt zemāk:

Anketa tapusi projektā „Ilgtermiņa mācību stratēģijas prokuroriem attīstība un ieviešana”.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!