Raksts

Tiešraide: Latvijas Ārpolitikas Institūta jaunākā rakstu krājuma par Latvijas-ASV attiecībām prezentācija un diskusija


Datums:
25. maijs, 2016


Autori

Providus


Foto: Latvijas Ārpolitikas Institūts

26. maijā no plkst. 16:00-18:00 viesnīcā Bergs (Elizabetes iela 83/85, 6. stāvs, Stikla zāle) Latvijas Ārpolitiks institūts organizē publisku diskusiju un grāmatas prezentāciju par Latvijas-ASV attiecībām, ko izdevis Latvijas Ārpolitikas institūts.

Eksperti jaunākajā rakstu krājumā par Latvijas-ASV attiecībām ne tikai akcentē abu valstu stratēģisko sadarbību drošībā, bet arī aicina vairāk pievērsties attiecībām ekonomikā un diasporas lomai. Krājums izvērtē paveikto pēdējos četros gados un piedāvā rekomendācijas nākotnei. Jauno grāmatu varēs savā īpašumā par velti iegūt prezentācijā un ekspertu diskusijā, kas notiks 26. maijā viesnīcā Bergs, kā arī lasīt internetā www.liia.lv.

Grāmatas prezentācijā un diskusijā par Latvijas un ASV sadarbību drošības un ekonomikas jomā piedalīsies tādi eksperti kā Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs, ASV domnīcas Atlantic Council pētnieks Leo Mišels un Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras Padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis. Pasākuma darba valoda būs angļu.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!