Raksts

The roots of terrorism: who and why?


Datums:
26. aprīlis, 2016


Autori

Providus


Foto: Autora oficiālā mājas lapa

Aicinām uz vakariņām ar britu rakstnieku un pētnieku Kenanu Maliku!

Piektdien, 10.jūnijā PROVIDUS aicina draugus un atbalstītājus intelektuāli sevi bagātināt un atbalstīt mūsu darbu Latvijas sabiedrības labā, piedaloties vakariņās ar Kenanu Maliku (Kenan Malik).

Kenans Maliks ir pazīstams grāmatu un dokumentālo filmu autors par mūsdienu sabiedrības un politikas problēmām, ētiku, multikulturālismu un islamu. Viņa darbu vidū ir grāmata „Multiculturalism and Its Discontents: Rethinking Diversity After 9/11” un dokumentālā filma „Are Muslims Hated?”.

10.jūnijā, plkst. 19:30 restorānā Ostas Skati (Matrožu ielā 15, Ķīpsalā) Kenans Maliks uzstāsies ar nelielu lekciju par dažādu kultūru līdzāspastāvēšanu mūsdienu rietumu sabiedrībās, terorisma saknēm un ar to saistītiem mītiem. Sekos jautājumu sesija un vakariņas. Lekcija notiks angļu valodā.

Ieejas biļetes cena vienai personai ir 70 EUR (cenā iekļautas vakariņas ar vīnu no Ostas Skatu šefpavāra Ingmāra Ladiga). Vietu skaits ir ierobežots.

Par biļešu iegādi lūdzam interesēties, rakstot uz info@providus.lv ar norādi „Kenans Maliks” līdz 31.maijam.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!