Raksts

Teiksmainā, ikgadējā budžeta galu savilkšana


Datums:
10. septembris, 2010


Autori

Providus


Autora komentārs: "Reiz sen senos laikos, kad budžets vēl nozīmēja tikai ‘malacis-stiprais’, bet savilkt budžeta galus bija tikpat viegli kā sasiet virvi (burtiski). Dzīvoja kāds vīrs vārdā Galvītis, bet ne par viņu būs stāsts. Stāsts būs par astoņiem attapīgajiem kuri tika sapulcināti no visām karaļvalsts malām, lai vēl vienu reizi nodrošinātu tautai pārticību un laimi visu nākošo gadu." (Turpinājums tālāk)

“..Galu sasiešanas rituāls bija sens kā karote, bet ne tādēļ mazāk nozīmīgs. Ejot laikam tas ieguva aizvien jaunas īpašības, kā tāds sniega kamols. Līdz šodien mūsu tautas diženajiem būs jāmērojas spēkiem ar pašu Nezin ko, lai tauta beidzot varētu priekā dzert dzīres. Tradīcijas organizētāji šoreiz sola pārsteigumu, bet kas tas būs neviens nezina, jo tas ir pārsteigums. Parasti lai savilktu kopā galus izredzētajiem pretī (tas ir aiz sienas) atrodas kāds zvērs, nezvērs, kravas auto, okupants vai pat privātā lidmašīna, kuru tikai pārplēšot uz pusēm/pastumjot izdodas sasiet galus un uzlikt līdzsvara zīmogu. Labākos izvēlas reizi četros gados, speciāli šai atlasei organizē olimpiskās spēles. Šogad tas gods ir ticis Kopības bezpeļņas organizācijai kuriem tad arī būs jāvelk no visa sava mazā spēciņa, labs i pieslēdzamies tiešraidei no notikumu vietas, smagsvari jau iet pa puķaino paklāju.”

Visi iesniegtie darbi piedalās skatītāju balsojumā portāla politika.lv Facebook profilā. Balsot par darbu iespējams, ierakstot zīmi “+” komentārā! Visvairāk “+” saņēmušais darbs tiks pie skatītāju simpātijas balvas 50Ls vērtībā.

Atsauce: Portālā publicēto darbu autoru viedokļi var atšķirties no politika.lv redakcijas un PROVIDUS viedokļa. Par publikāciju saturu ir atbildīgi autori.


Politika.lv Facebook


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!