Raksts

Semināru cikla “Tolerance, ieklausīšanās un sapratne publiskajā komunikācijā – integrētas sabiedrības pamats” materiāli


Datums:
06. jūlijs, 2004


Autori

Sandra Martinsone


Autors: Sandra MartinsonePasūtītājs: ANO Attīstības programma un Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariātsGads: 2004

Pēc 13 semināru cikla Latvijas pilsētās, kur notika diskusijas par jēdziena “sabiedrības integrācija” izpratni, sagatavots izskanējušo viedokļu apkopojums, kas atspoguļo sabiedrības izpratni par integrācijas mērķiem, mediju lomu integrācijas procesā un iecietības veicināšanā, ka arī identificē sabiedrības uztraukumus un iespējamos situācijas risinājumus.

Semināru pārskats sastāv no vairākām daļām:

(Semināros izskanējušo viedokļu analīze, identificējot integrētas sabiedrības raksturpazīmes un izvērtējot mediju lomu integrācijas procesā (jautājumi par mediju profesionalitāti, ētiku u.c.)pdf) (Word DOC, 135 KB)
(Pielikums – visas semināru dalībnieku sniegtās “integrētas sabiedrības definīcijaspdf) (Word DOC, 143 KB)
(Pielikums – semināros izskanējušie viedokļi par mediju darbupdf)(Word DOC, 100 KB)
(Pielikums – semināru dalībnieku idejas par to, kas situācijas uzlabošanai jādara dažādajiem integrētās sabiedrības spēlētājiem (izglītības iestādes, valsts institūcijas, NVO u.c.pdf))(Word DOC, 263 KB)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!