Raksts

Seminārs par strukturālo rasismu Latvijā


Datums:
26. februāris, 2024


Autori

Laima Bērziņa


Domnīca Providus 1. martā plkst. 15:00 rīko semināru par strukturālo rasismu (gadījumiem, kad etniskā vai rasu diskriminācija ir ne tik daudz atsevišķs izņēmuma gadījums, bet daļa no ierastām sabiedrības praksēm) Latvijā. Seminārā tiks izskatīti Providus veikta pētījuma par strukturālo rasismu starprezultāti un rekomendācijas.

Providus ir svarīgi uzzināt atgriezenisko saiti no pētniekiem, organizācijām, valsts iestādēm un cilvēkiem, kas ir tieši saskārušies ar rasismu Latvijā, par pētījuma rekomendācijām. Pētījums veikts astoņās Eiropas valstīs, tai skaitā Latvijā, tā autors ir Migration Policy Group, bet Providus palīdzēja ievākt datus par Latviju.
Semināra darba kārtība:
15:00-15:30 Providus prezentācija par pētījuma rezultātiem un rekomendācijām
15:30-16:30 Rezultātu un rekomendāciju apspriede ar semināra dalībniekiem

Seminārs tiek rīkots 1.martā (piektdiena) no 15:00 līdz aptuveni 16:30 (tiešsaistē, ZOOM vidē). Interesentus lūgums dot ziņu uz epastu laima.berzina@providus.lv. Atbildes epastā nosūtīsim Jums pasākuma ZOOM saiti!

 

Projekta “Strukturālā un institucionālā rasisma apkarošana 8 ES dalībvalstīs: situācijas apskats un rekomentācijas valsts un Eiropas līmenī” īstenošanu padarīja iespējamu Robert Bosch Stiftung
Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!