Raksts

Seminārs “Kas jāņem vērā, organizējot deliberatīvu pasākumu ar nejauši atlasītiem iedzīvotājiem?”


Datums:
28. marts, 2022


Foto: Kindel Media

Šī gada 31.martā (ceturtdiena) domnīca Providus ar British Council atbalstu platformā ZOOM organizē semināru par deliberatīvo pasākumu saorganizēšanas praktiskajiem aspektiem. Seminārs notiks interneta platformā ZOOM no plkst. 14:00 līdz 17:00.

Semināra mērķauditorija: to iestāžu un organizāciju pārstāvji, kuri apsver iespēju turpmāko gadu laikā organizēt pasākumus ar nejauši atlasītiem iedzīvotājiem.

Semināra darba kārtība:

14:00-15:10. Domnīcas Providus līdzšinējā pieredze ar deliberatīvajiem pasākumiem – svarīgākais par organizatoriskajiem jautājumiem. Iveta Kažoka, Providus direktore
15:10-15:30. Veselības ministrijas atziņas no pilotprojekta 2021.gada 4.decembrī par aplokšņu maksājumiem veselības aprūpes sektorā. Evija Zača, Veselības ministrijas vecākā eksperte
15:30-17:00. Praktiski padomi semināra dalībniekiem par viņu vēlmēm un plāniem organizēt deliberatīvus pasākumus nākamajos gados.

 

 

Pieteikšanās forma semināram ir atrodama šeit.

 

Šis ir noslēdzošais pasākums trīs pasākumu sērijā par jaunu, pasaulē aizvien populārāku sabiedrības iesaistes metodi – deliberatīvajiem pasākumiem. 2021.gada 30.novembrī Providus organizēja ievadpasākuma, lai izskaidrotu deliberatīvo pasākumu jēgu un izpausmes dažādās pasaules valstīs. 2021.gada 4.decembrī tika organizēts pilotprojekts par aplokšņu maksājumu izskaušanu veselības aprūpes sektorā.

Šī semināra organizēšanu finansiāli atbalsta British Council Latvia.

 


Iedzīvotāji sniegs ieteikumus, kā izskaust aplokšņu maksājumus medicīnā

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!

Vēl šajā tēmā

Iedzīvotāji sniegs ieteikumus, kā izskaust aplokšņu maksājumus medicīnā
Autors: Iveta Kažoka, Sintija Tarasova 01.12.2021
Informatīvs materiāls “Kā noorganizēt deliberatīvu pasākumu?”
Autors: Iveta Kažoka, Sintija Tarasova 12.04.2022
Semināra “Deliberatīvās metodes iedzīvotāju iesaistei — kas tās ir?” materiāli
Autors: Sintija Tarasova 01.12.2021