Raksts

Resursu centra “Marta” komentārs par par plānotajiem sabiedrības veselības pasākumiem OP “Cilvēkresursi un nodarbinātība”


Datums:
06. jūnijs, 2006


Autori

Providus


Par Operacionālās programmas "Cilvēkresursi un nodarbinātība" pasākumu “Veselības aprūpes sociālie aspekti”

Sagatavojusi Aivita Putniņa

Sadaļa ir tik vāji uzrakstīta, ka tā nesniedz priekšstatu par veicamajiem pasākumiem. Šāds plāns ticis rakstīts iepriekšējos gados un nekad nav ticis izpildīts nekonkrētības dēļ. Nav nekādu kritēriju, pēc kuriem varētu spriest par investīciju efektivitāti.

Atzinums, ka pasākumi nav saistīti vai saistīti vispārējā līmenī ar nevienu no horizontālajām prioritātēm, liecina, ka tas nav sagatavots atbilstoši šīm prioritātēm un šī iemesla dēļ būtu jāpārskata pamatos.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!