Raksts

Radošo darbu konkurss


Datums:
01. septembris, 2010


Autori

Providus


Intereses, grupas, indivīdi, vara, ekonomika, smiekli, asaras, nauda, vērtības, stratēģijas, mērķi, rezultāti, sekas - vārdi, ar ko varam raksturot notikumus politikā. Reizēm attēli palīdz labāk.

Četri gadi ir pietiekami ilgs laiks, lai daudz kas aizmirstos. Ko no 9.Saeimas darbības laika atceries Tu?

  • Izvēlies, Tavuprāt, svarīgu notikumu 9.Saeimā;
  • Vizualizē to (video vai ilustrācijas formā);
  • Iesniedz savu darbu līdz 10.septembrim, nosūtot uz inara@providus.lv vai atnesot uz Providus;
  • un laimē!

(1.vieta 100Ls, 2.vieta – 80Ls, 3.vieta – 60Ls)

Pēc iesniegšanas, darbi tiks publicēti portālā www.politika.lv, kā arī nodoti skatītāju vērtējumam portāla Politika.lv Facebook profilā. Darbus vērtēs arī žūrijas komisija.
Konkursa rezultāti tiks publicēti 20.septembrī.

Lejupielādēt:
(Konkursa nolikumspdf)
(Pieteikuma anketapdf)

Ielūkojies arī http://www.kandidatiuzdelnas.lv, kur apkopoti 9.Saeimas laika nozīmīgākie ar korupciju saistītie notikumi un atceries citus notikumus, lasot Politika.lv rakstus.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!