Raksts

Publiski iebildumi pret VAES projektu


Datums:
13. jūnijs, 2012


Autori

Providus


2012. gada janvāris: Vides nevalstiskās organizācijas vienmēr bijušas pret Visaginas AES projektu un līdzīgi skaidri formulēta attieksme ir arī dažiem politiskajiem spēkiem.

Līdz šim masveidīgas akcijas nav notikušas, tomēr bijuši atsevišķi publiskas protestēšanas gadījumi. 13. janvārī pie Ministru kabineta protesta akcijā piedalās četri baltos kombinezonos tērpti aktīvisti, kuru transparenti aicina neatdot Latvijas energoneatkarību Lietuvai, kā arī atklāti lemt par Latvijas dalību Visaginas AES būvniecības projektā nevis «premjeram aiz slēgtām durvīm».


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!