Raksts

Pilsoņu debates par integrāciju


Datums:
14. februāris, 2012


Autori

Providus


Ideju apkopojums no www.musuvalsts.lv tiks nodots apspriešanai Pilsoņu debatēs par integrāciju.

Debates notiks 25.-26.februārī Rīgā. Debatēs piedalīsies 50 dalībnieki — ielūgti pēc nejaušās atlases principa, no dažādiem reģioniem, dažādām vecuma grupām, ar dažādu nodarbošanos un etnisko izcelsmi, atspoguļojot Latvijas sabiedrības daudzveidību. Viņi ar moderatoru un ekspertu palīdzību izvērtēs līdzšinējo 20 gadu kopdzīvošanas pieredzi un izstrādās 10 priekšlikumus, kā labāk kopā dzīvot saliedētākā sabiedrībā. Debatēs piedalīsies arī politiķi un lēmumu pieņēmēji, tai skaitā Valsts prezidents.

Debatēs izstrādātie 10 priekšlikumi tiks nodoti apspriešanai. Ikvienam būs iespēja tos komentēt, atbalstīt vai noraidīt vietnē www.musuvalsts.lv. Tāpat notiks diskusijas ar politiķiem un ekspertiem par iespējām priekšlikumus realizēt. Tā rezultātā PROVIDUS publicēs ziņojumu par katru no 10 priekšlikumiem — politiķu un ekspertu reakcijas par iespējām priekšlikumus realizēt, kā arī jau padarīto šajā jomā.

Debašu detalizētāks apraksts un dienzaskārtība atrodama PROVIDUS mājas lapā.

Interesentiem ir iespēja pieteikties uz noslēguma diskusiju ar Prezidentu.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!