Raksts

Pilsoņu debates par integrāciju – rezultātu tematiskās apspriedes


Datums:
25. maijs, 2012


Autori

Providus


Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS rīkoja četras tematiskās apspriedes ar ekspertiem, politiķiem, atbildīgo institūciju un NVO pārstāvjiem:

•Par izglītību un latviešu valodas apguvi 20.aprīlī,
•Par medijiem 18.maijā,
•Par atbalstu NVO projektiem integrācijas jomā 23.maijā,
•Par sadarbību kultūras projektos un pasākumos 25.maijā.

Pasākumos tika apspriestas iespējas īstenot 10 priekšlikumus, kas izstrādāti Pilsoņu debatēs par integrāciju 2012.gada 25.-26.februārī. Debatēs piedalījās 42 pēc nejaušās atlases principiem ielūgti Latvijas iedzīvotāji – Latvijas pilsoņi un nepilsoņi, dažādu tautību pārstāvji, kā arī dažādu vecumu un reģionu cilvēki. Viņi ar moderatoru palīdzību, kā arī ekspertu un politiķu iesaistīšanos meklēja kompromisus par risinājumiem, kā veidot saliedētāku sabiedrību. Arī plašāka sabiedrība iesaistījās debatēs caur interneta diskusiju platformu Mūsu valsts.

Apspriežu rezultātā 2012.gada septembrī tiks publicēts ziņojums, koncentrētā veidā apkopojot panāktos rezultātus.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!