Raksts

Pieredzes apmaiņas pasākums “Konsultēties ar iedzīvotājiem elektroniski – laba vai slikta doma?”


Datums:
18. decembris, 2023


Autori

Iveta KažokaLaima Bērziņa


ManaBalss un domnīca Providus 21.decembrī organizē pieredzes apmaiņas pasākumu "Konsultēties ar iedzīvotājiem elektroniski - laba vai slikta doma?"

Pasākums norisināsies Latvijas Universitātes Zinātņu Mājas telpās 204.auditorijā, kā arī tiešsaistē Zoom, plkst. 12:30 – 14:00.
Ierašanās no plkst. 12:00, pasākuma sākums plkst. 12:30.
Pieredzes apmaiņas pasākumā dalībnieki dalīsies ar savu pieredzi un zināšanām, konsultējoties ar iedzīvotājiem elektroniski. Laipni gaidīti NVO organizāciju pārstāvji no visdažādākajām sfērām un nozarēm.
Pasākumā ar savu pieredzi dalīsies:
• Gustavs Ērglis, organizācijas ManaBalss projektu vadītājs (CODE Europe projekts);
• Iveta Kažoka, domnīcas Providus direktore (Vides konsultāciju projekts);
• Zane Legzdiņa-Joja, Valsts Kancelejas konsultate sabiedrības līdzdalības jautājumos (Vienotā tiesību aktu projekts);
• Armīns Skudra, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Teritoriju attīstības izvērtēšanas nodaļas Biznesa procesu analītiķis (Vienotā līdzdalības budžeta platforma);
Lai varam paredzēt apmeklētāju skaitu, lūdzu, piesakieties pasākumam šeit.
(ja vēlaties piedalīties attālināti, Zoom saite tiks nosūtīta dienu iepriekš.)
Dalība pasākumā ir bezmaksas. Informējam, ka pasākumā tiks fotografēts.
Diskusija tiek rīkota projekta “CODE Europe” ietvaros, kas kopš 2022. gada norisinās piecās Eiropas pilsētās – Rīgā, Tallinā, Atēnās, Lisabonā un Burgasā. Šis projekts ir mēģinājums kopīgi radīt risinājumus Eiropas gaisa kvalitātes jomā, ļaujot sabiedrībai norādīt uz konkrētām problēmām un piedāvāt savas idejas to risināšanai. Projekta iznākums būs lokāla, nacionāla un Eiropas līmeņa likumdošanas iniciatīvas, lai risinātu gaisa piesārņojuma problēmas un ikvienam nodrošinātu veselīgu gaisa kvalitāti
Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!