Raksts

Pārresoru koordinācijas centrs (2011)


Datums:
25. oktobris, 2011


Autori

Providus


Foto: Digitalnative

Valdība akceptē Pārresoru koordinācijas centra (PKC) izveidi.

Centra uzdevums — nodrošināt nacionālā līmeņa attīstības plānošanas dokumentu savstarpējo saskaņotību un atbilstību normatīvo aktu prasībām. Pārresoru koordinācijas centrs ir tiešās pārvaldes iestāde, kas pakļauta tieši Ministru prezidentam.
PKC uzdevums ir nodrošināt koordinētu attīstības plānošanu valstī, izstrādāt ilgtermiņa plānošanas dokumentus, nodrošinot to sasaisti ar valsts un Eiropas Savienības finansējumu, un rūpēties par šo prioritāšu ievērošanu visā lēmumu pieņemšanas procesā.
PKC īsteno tādus valsts pārvaldes funkcijas un uzdevumus, kā Latvijas ilgtspējīgas attīstības stratēģijas izstrāde, īstenošanas uzraudzība un koordinācija, kā arī Nacionālā attīstības plāna izstrāde, īstenošanas uzraudzība un koordinācija.

Pārresoru koordinācijas centrs
MK rīkojums par PKC izveidi


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!