Raksts

Pareizā ķīmija


Datums:
10. septembris, 2010


Autori

Providus


Autora komentārs: "Pareizā ķīmija: ņemam trīs visai nestabilus elementus „Jauno laiku”, „Pilsonisko savienību” un „Sabiedrību citai politikai”, sajaucam kopā, rūpīgi sakratām un rezultātā iegūstam apvienību „VIENOTĪBA”, kas „uzspridzinās” jauno valdību."

Autors Ivars Jablonskis

Visi iesniegtie darbi piedalās skatītāju balsojumā portāla politika.lv Facebook profilā. Balsot par darbu iespējams, ierakstot zīmi “+” komentārā! Visvairāk “+” saņēmušais darbs tiks pie skatītāju simpātijas balvas 50Ls vērtībā.

Atsauce: Portālā publicēto darbu autoru viedokļi var atšķirties no politika.lv redakcijas un PROVIDUS viedokļa. Par publikāciju saturu ir atbildīgi autori.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!