Raksts

Par Sergeja Čerņikova 2003.gada 13.martā iesniegto pieteikumu


Datums:
28. aprīlis, 2003


Autori

Providus


Lieta nr.nr.2003-03-01 "Par Latvijas Kriminālprocesa kodeksa 77.panta septītās daļas trešā teikuma atbilstību Latvijas Republikas Satversmes 92.pantam"

Par Sergeja Čerņikova 2003.gada 13.martā iesniegto pieteikumu, apvienojot Romualda Dobrovoļska, Māra Sarāna un Sergeja Čerņikova konstitucionālās sūdzības, Satversmes tiesa 2003.g. 5.februārī ierosinājusi lietu nr.2003-03-01 „Par Latvijas Kriminālprocesa kodeksa 77.panta septītās daļas trešā teikuma atbilstību Latvijas Republikas Satversmes 92.pantam”. Apstrīdētā norma nosaka, ka izņēmuma gadījumos krimināllietās par sevišķi smagiem noziegumiem, ja tie saistīti ar vardarbību vai vardarbības piedraudējumu, drošības līdzekļa – apcietinājuma termiņu virs viena gada un sešiem mēnešiem var pagarināt Augstākās tiesas Senāts. (Sprieduma teksts)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!