Raksts

Par Quo tu domā?


Datums:
07. februāris, 2014


Autori

Providus


Quo tu domā ir iniciatīva, kuras pamatā ir ideja par kvalitatīvāku diskusiju kultūru Latvijā.

Idejas autoruprāt kvalitatīva atbildēšana prasa gan informētību, gan pietiekami attīstītas argumentācijas un kritiskās domāšanas spējas – spēju neuzķerties uz lētiem retorikas trikiem, spēju skaidri un pamatoti formulēt savu viedokli, spēju nepieļaut loģikas kļūdas, spēju savos argumentos izmantot zinātniskus un statistiskus spriedumus un daudz ko citu.

Šī procesa laikā Latvijas universitātēs būs organizētas regulāras publiskās debates par sabiedrībai svarīgām tēmām sadarbībā ar universitātē bāzētiem debašu izglītības aktīvistiem. Tiešraidē šos pasākumus varēs vērot arī politika.lv. Savukārt portālā ir.lv notiks online debates par dažādiem jautājumiem.

Vairāk par Quo tu domā.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!