Raksts

Par Latvijas Dievturu sadraudzes Rīgas Dievturu draudzes „Austra” 2002.gada 6.maijā iesniegto pieteikumu


Datums:
17. oktobris, 2002


Autori

Providus


Lieta Nr.2002-07-01

Par Latvijas Dievturu sadraudzes Rīgas Dievturu draudzes „Austra” 2002. gada 6.maijā saņemto pieteikumu Satversmes tiesas 2.kolēģija 5.jūnijā ierosinājusi lietu Nr.2002-07-01 „Par Reliģisko organizāciju likuma 6.panta otrās un trešās daļas atbilstību Latvijas Republikas Satversmes 91. un 99.pantam”. Apstrīdētais pants nosaka, ka Kristīgās ticības mācību māca pēc Izglītības un zinātnes ministrijas apstiprinātas mācību programmas evaņģēliski luteriskās, Romas katoļu, pareizticīgo, vecticībnieku un baptistu konfesiju pedagogi. Apstrīdēto aktu izdevusi Saeima. Parlaments uzaicināts sniegt atbildes rakstu ar lietas faktisko apstākļu izklāstu un juridisko pamatojumu līdz 2002.gada 1.augustam.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!