Raksts

Par KNAB priekšnieku Saeima ieceļ Alekseju Loskutovu


Datums:
27. maijs, 2004


Autori

Providus


2004. gada 27. maijs — par KNAB priekšnieku Saeima ieceļ konkursā trešo labāko kandidātu Alekseju Loskutovu. Konkursā ar Loskutovu konkurēja arī Strīķe un Vilks. par Līdz tam laikam bija notikuši pavisam pieci konkursi.

Aleksejs Loskutovs

Pirms Loskutova apstiprināšanas bija noticis arī nesekmīgs balsojums par Strīķes kā KNAB vadītājas kandidatūru un publiskajā telpā tika izteikti viedokļi, ka Loskutovs KNAB priekšnieka vietā iecelts kā valdības koalīcijai izdevīgs personāžs.

Loskutova darbības sākumposms paiet ķīviņos ar vietniekiem Strīķi un Vilku. Tomēr ar laiku vadības trijnieka attiecības nostabilizējas un KNAB darbs uzņem apgriezienus.

Loskutova laikā viens no skaļākajiem konfliktiem izvērsās starp biroja priekšnieku un izmeklētāju Ilmāru Bodi (2005. gadā Loskutovs viņu atstādināja par nepiedienīgu uzvedību un atrašanos alkohola reibumā). Tas, savukārt, bija viens no iemesliem toreizējā premjera Aigara Kalvīša (TP) un Loskutova nesaskaņām.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!