Raksts

Par Jāņa Knostenberga un Stefana Miseviča pieteikumu


Datums:
27. oktobris, 2003


Autori

Providus


Lieta nr.2003-23-01 “Par likuma “Par pašvaldībām” 43.panta pirmās daļas 6.punkta atbilstību Latvijas Republikas Satversmes 91., 106. un 107.pantam”

2003.gada 8.oktobrī par Jāņa Knostenberga un Stefana Miseviča pieteikumu Satversmes tiesas 1.kolēģija ierosinājusi lietu Nr.2003-23-01 “Par likuma “Par pašvaldībām” 43.panta pirmās daļas 6.punkta atbilstību Latvijas Republikas Satversmes 91., 106. un 107.pantam” Apstrīdētās normas nosaka, ka vietējās pašvaldības dome (padome) ir tiesīga izdot saistošus noteikumus, paredzot administratīvo atbildību, par sanitārās tīrības uzturēšanu un īpašumam piegulošās publiskā lietošanā esošās teritorijas (gājēju ietves, izņemot sabiedriskā transporta pieturvietas, grāvji, caurtekas vai zālāji līdz brauktuves malai) kopšanu. Saeima uzaicināta sniegt atbildes rakstu ar lietas faktisko apstākļu izklāstu un juridisko pamatojumu līdz 2003.gada 7.novembrim


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!