Raksts

Par iespējamo informāciju presei sakarā ar sabiedriskās kārtības nodrošināšanu pasākumā “Rīgas praids” norises laikā Rīgā 22.07.2006


Datums:
01. augusts, 2006


Autori

Providus


2006.gada 22.jūlijā Rīgā notika seksuālo minoritāšu pasākumi, kuru laikā notika nesankcionēti protesti, bija vērojamas protestētāju agresijas izpausmes, apmētājot seksuālo minoritāšu pasākuma dalībniekus, kā arī nejaušus garāmgājējus ar olām, izkārnījumiem, svēto ūdeni un pudelēm.

Reaģējot uz notikušajām nekārtībām un agresijas izpausmēm, Ministru prezidents Aigars Kalvītis uzdeva iekšlietu ministram Dzintaram Jaundžeikaram sniegt detalizētu atskaiti par tiesībsargājošo iestāžu darbu, lai izvērtētu, vai amatpersonas darījuši visu, lai nodrošinātu kārtību. Publicējam Dz.Jaundžeikara sagatavoto atskaiti par notikumiem “Rīgas praids 2006” norises laikā.

(Par iespējamo informāciju presei sakarā ar sabiedriskās kārtības nodrošināšanu pasākumā "Rīgas praids" norises laikā Rīgā 22.07.2006pdf)


LR Iekšlietu ministrija


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!