Raksts

NVO komentāri par likumprojektu „Eiropas Savienības struktūrfondu vadība”.


Datums:
15. aprīlis, 2005


Autori

Providus


[i]Atzinums par likumprojekta „Eiropas Savienības struktūrfondu vadība” jauno redakciju[/i]

2005. gada 30. martā

Finanšu ministrijai

Atzinums par likumprojekta „Eiropas Savienības struktūrfondu vadība” jauno redakciju

Sabiedrība par atklātību Delna ir iepazinusies ar likumprojekta „ES struktūrfondu vadība” jauno redakciju un izsaka sekojošus iebildumus un priekšlikumus:

1) Izteikt 17. panta 2. punktu šādā redakcijā:

“Šā panta pirmā daļas nosacījumi neattiecas uz personām, kas ieņem amatu šādās struktūrfondu vadībā iesaistītās institūcijās: struktūrfondu finansējuma saņēmējs, izņemot grantu shēmas gadījumā, un granta finansējuma saņēmējs.”

2) Izteikt 21.panta 3. punktu šādā redakcijā:

„Lemjot par administratīva akta izdošanu par struktūrfonda finansējuma piešķiršanu šā likuma 5. panta 3. un 6. punktā noteiktā struktūrfondu vadībā iesaistītā institūcija nenoskaidro (neuzklausa) struktūrfonda projekta pieteicēja vai grantu shēmas projekta pieteicēja viedokli un argumentus par tā iesniegto struktūrfonda projekta pieteikumu.”

Ar cieņu,

Karīna Janova
Sabiedrības par atklātību Delna projekta „Struktūrfondu vadības analīze no pretkorupcijas perspektīvas” vadītāja


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!